ایمیل : info@aemi.ir

تلفن : 0218834822

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه خبر داد: تجهیز ۹۹۰۰ کلاس درس در مدارس کرمانشاه به سیستم گرمایشی شوفاژ

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه خبر داد:

تجهیز ۹۹۰۰ کلاس درس در مدارس کرمانشاه به سیستم گرمایشی شوفاژ

کلاس درس - مدرسه
شناسهٔ خبر: 3861949 -
کرمانشاه- مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: بیش از ۹۹۰۰ کلاس درس در مدارس استان کرمانشاه به سیستم گرمایشی شوفاژ مجهز هستند.

مرزبان نظری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: از زمان آغاز اجرای طرح گرمایشی از سال ۹۲ تاکنون در ۹۹۰۰ کلاس درس استان اصلاح سیستم مرکزی به صورت شوفاژ انجام شده است.

وی بیان کرد: این تعداد کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان به سیستم گرمایشی شوفاژ تجهیز شده و تا تلاش برای تجهیز دیگر کلاس ها ادامه دارد.

وی بیان کرد: در مدارس روستایی بخاری کاربراتوری استاندارد نصب شده که حفاظت و نگهداری این وسایل مهم است و انتظار می رود مدیریان و معلمان مدارس بموقع نسبت به سرویس آن ها اقدام نمایند تا مشکلی ایجاد نشود.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: در مدارس گازکشی شده نیز سیستم گرمایشی نصب شده یا در دست اقدام است.

نظری افزود: در مدارس بالای سه کلاس در استان نیز اکثرا اصلاح سیستم مرکزی به صورت حرارت مرکزی یا پکیج یا شوفاژ صورت گرفته است.

علمی

فرهنگی

ادبی

تربیتی

تاریخی

مذهبی

ورزشی

سیاسی

تماس با ما

آدرس :

پست الکترونیک : info@aemi.ir

تلفن : 0218834822

فکس : 0218834822